Kołdra z alpaki

Kołdra z alpaki - na wspaniały sen!

Strona główna » Kołdra z alpaki – 100% naturalna i hipoalergiczna

Hipoalergiczna i termoregulacyjna kołdra z alpaki z roku na rok staje się coraz bardziej popularna ze względu na swoje walory, które przedstawiamy poniżej.

Nasze 100% naturalne kołdry z alpaki zapewniają najwyższy komfort i nieprzerwany sen – niezależnie od pogody; ta sama kołdra z wełny alpaki zapewni Ci ciepło zimą i zagwarantuje przyjemny chłód latem. Ponieważ tak naprawdę wystarczy tylko jedna pierzynka z andyjskiego zwierzaka; nie ma potrzeby stosowania grubej kołdry, ani łączenia dwóch, gdy do Polski przychodzi zima.

kołdra z alpaki

Od dzisiaj już nie musisz kupować 2 pierzyn – tę lekką i przewiewną na lato i tę grubą na zimę.

Nasze termoregulacyjne kołderki nie tylko utrzymają komfortową temperaturę przez całą noc – niezależnie od tego, czy na zewnątrz jest gorąco, czy zimno. Są też lekkie, łatwe w praniu i przede wszystkim gwarantują niespotykany dotychczas komfort.

Jak to możliwe? Wełna z alpaki charakteryzuje się wyjtkowymi właściwościami, które reagują na zmiany temperatury – zimą zapewni Ci ciepło, a latem ochłodzi (tak jak u zwierząt!). Ponadto, futro z tego zwierzęcia jest odporne na wilgoć i naturalnie oddycha – zatrzymuje ciepłe powietrze i pozostaje suche, umożliwiając jednocześnie ucieczkę wilgoci.

Kołdra z alpaki 160x200

Kołdra z alpaki 200x200​

Kołdra z alpaki 225x200

Naturalna i hipoalergiczna

Jedną z największych zalet futra andyjskich zwierzaków jest to, że ich włókno jest hipoalergiczne. Chłodne, suche i wyżynne środowisko utrudnia rozmnażanie się groźnych roztoczy w ich futrze. Z tego właśnie powodu, naturalna kołdra z alpaki to doskonały wybór dla osób cierpiących na alergie, takie jak na przykład astma.

Opinie na temat kołder z alpak są bardzo pochlebne wśród ich uzytkowników i znacząco różnią się od kołder z owczej wełny. Ta druga posiada tzw. lanolinę, przez co szyte z niej produkty mogą powodować swędzenie i alergie. Ponadto, wełna z owiec nie „reaguje naturalnie” na zmiany temperatur i z tego właśnie powodu, zimą często jedna warstwa nie wystarczy, aby skutecznie się ogrzać.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, ponieważ w kołdrach JustAlpaka nie ma nic poza włóknem z peruwiańskiej alpaki – trzymamy się z dala od jakichkolwiek syntetycznych dodatków, jednocześnie stawiając na jakość za przyzwoitą cenę.

Każda z naszych kołder jest dostarczana w komplecie z własną bawełnianą torbą zapinaną na zamek! Dodatkowo, wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym są dostępne w trzech różnych rozmiarach, tj.

  • Pojedyncze: 160cm x 200cm

  • Podwójne: 200cm x 200cm

  • Kingsize: 225cm x 220cm

Kołdry z alpaki - podsumowanie

  • 100% wypełnienie z włókna alpaki dla lepszej kontroli temperatury
  • Zapewnia termoregulacje, jak i komfort użytkowania niezależnie od pory roku
  • Wełna z alpaki jest naturalna i antyalergiczna
  • Łatwo się pierze i suszy
  • A najważniejsze jest to, że znacznie poprawia jakość snu

Super promocje tylko podczas Cyber WOW 2023.